Sala

Sala Bankietowa

Herbowa

Wolnostojący budynek z piękną, nowoczesną salą z dużym tarasem, mogącą przyjąć 300 osób.

Sala

 

Sala bankietowa HERBOWA to wolnostojący budynek z piękną, nowoczesną salą z dużym tarasem, mogącą ugościć 300 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć weselnych, okolicznościowych. Nowoczesna aranżacja wnętrza oraz wystrój dostosowany do charakteru uroczystości zauroczy gości. Funkcjonalny układ sali sprawi natomiast, iż bezproblemowym stanie się rozmieszczenie stołów, a goście cieszyć się będą dużą powierzchnią do tańca i zabawy.


Obiekt oprócz ogromnej Sali posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką, miejsce to wypełnione zabawkami i atrakcjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników uroczystości da im radość z zabawy wśród rówieśników.

 

Sala wyposażona jest również w profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu odbywać się tu mogą konferencje dla ok. 400 uczestników. Od lat współpracując z podmiotami organizującymi tego typu spotkania zyskaliśmy doświadczenie, które wsparte zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta owocuje kolejnymi z sukcesem zakończonymi, spotkaniami biznesowymi organizowanymi w naszym lokalu.

Nasze atuty to wyśmienita kuchnia, nowoczesny wystrój sal, profesjonalna obsługa jak również doradztwo w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych zdobyte w ciągu dwudziestu lat pracy.

W prezencie Para Młoda otrzymuje:

  • Nocleg w eleganckim apartamencie w noc poślubną (mogą się tam również odbywać przygotowania przedślubne).
  • Zniżkę na noclegi dla gości weselnych.

 


Dla dzieci

Sala Bankietowa posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką. Miejsce to wypełnione zabawkami i atrakcjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników uroczystości da im radość z zabawy wśród rówieśników.

 

OFerta

Sala Bankietowa HERBOWA to idealna propozycja dla poszukujących miejsca, w celu zorganizowania własnego przyjęcia weselnego, 18 urodzin, chrztu lub komunii. Zaaranżowana w nowoczesnym stylu oraz wyposażona w odpowiednie akcesoria jest doskonałym rozwiązaniem dla planujących konferencje, szkolenia czy biznesowe spotkania.

Proponujemy:

Przyjęcia urodzinowe, jubileusze, komunie, chrzciny, bankiety, kolacje firmowe, przedstawienia oraz koncerty.

 

Kontakt Z NAMI

Rezerwacja: +48 602 188 355 lub +48 602 760 881