Sala

Sala Bankietowa

Herbowa

Nowoczesna sala mogąca ugościć 300 osób

Przyjęcia

Jednym z najważniejszych elementów planowania imprezy okolicznościowej jest wybór miejsca jej lokalizacji. To od tego w dużej mierze zależy satysfakcja gości i zadowolenie organizatorów uroczystości. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań by stworzyć miejsce na miarę Państwa oczekiwań. Kompleksowa oferta, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście i szczera pomoc w trakcie organizacji to gwarancja udanej zabawy.Dogodna lokalizacja stanowi nasz niewątpliwy atut, a duży parking to praktyczne rozwiązanie zapewniające komfort uczestników przyjęć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez okolicznościowych, zadbamy o każdy szczegół tak, by nic nie zakłóciło przebiegu uroczystości.

Dostosujemy wystrój do charakteru przyjęcia, wspólnie z Państwem przygotujemy menu, służyć będziemy pomocą w podejmowaniu kluczowych decyzji, od których zależy powodzenie imprezy.

Sala wyposażona jest również w profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu mogą odbywać się tu konferencje dla ok. 400 uczestników. Od lat współpracując z podmiotami organizującymi tego typu spotkania, zyskaliśmy doświadczenie, które wsparte zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta, owocuje kolejnymi z sukcesem zakończonymi, spotkaniami biznesowymi organizowanymi w naszym lokalu.

Jesteśmy otwarci na sugestie i prośby, za główny cel stawiamy sobie bowiem Państwa satysfakcję. Nasz profesjonalizm oraz bogatą ofertę potwierdza zadowolenie i lojalność dotychczasowych klientów. Zapraszamy również Państwa do zapoznania się z naszą propozycją. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki galeria, która ukazuje piękno wnętrza przygotowanej do Państwa dyspozycji sali bankietowej.

Nasze atuty to wyśmienita kuchnia, nowoczesny wystrój sal, profesjonalna obsługa jak również doradztwo w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych zdobyte w ciągu ponad dwudziestu lat pracy.

Organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, chrzty, komunie, bankiety, przyjęcia urodzinowe, stypy, spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje.
Każde wydarzenie jest dla nas wyjątkowe a jego perfekcyjne przygotowanie i organizacja na wysokim poziomie to nasz cel najwyższy.


Dla dzieci

Sala Bankietowa posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką. Jest to królestwo najmłodszych, miejsce wypełnione zabawkami i atrakcjami, które zapewnią dzieciom rozrywkę i wspaniałą zabawę.

 

OFerta

Sala Bankietowa HERBOWA to idealna propozycja dla poszukujących miejsca w celu zorganizowania własnego przyjęcia weselnego, 18 urodzin, chrztu lub komunii. Zaaranżowana w nowoczesnym stylu oraz wyposażona w odpowiednie akcesoria sala jest doskonałym rozwiązaniem dla planujących konferencje, szkolenia czy biznesowe spotkania.

Proponujemy:

Przyjęcia urodzinowe, jubileusze, komunie, chrzciny, bankiety, kolacje firmowe, eventy, przedstawienia oraz koncerty.

 

Kontakt Z NAMI

Rezerwacja: +48 602 188 355 lub +48 602 760 881