Sala

Sala Bankietowa

Herbowa

Nowoczesna sala mogąca ugościć 300 osób

Sala

 

Sala bankietowa HERBOWA to wolnostojący budynek z piękną, nowoczesną salą z dużym tarasem, mogącą ugościć 300 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć weselnych i okolicznościowych. Nowoczesna aranżacja wnętrza oraz wystrój, dostosowany do charakteru uroczystości, zauroczy gości. Funkcjonalny układ sali sprawi natomiast, że bezproblemowym stanie się rozmieszczenie stołów, a goście cieszyć się będą dużą powierzchnią do tańca i zabawy.


Obiekt, oprócz przestronnej sali posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką.  Miejsce to, wypełnione zabawkami i atrakcjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników uroczystości, da im radość z zabawy wśród rówieśników.

Jeśli zdecydujecie się zorganizować na naszej sali wesele, Para Młoda otrzyma od nas w prezencie:

  • Nocleg w eleganckim apartamencie w noc poślubną (mogą również odbywać się tam przygotowania przedślubne)
  • Zniżkę na noclegi dla gości weselnych

Sala wyposażona jest również w profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu mogą odbywać się tu konferencje dla ok. 400 uczestników. Od lat współpracując z podmiotami organizującymi tego typu spotkania, zyskaliśmy doświadczenie, które wsparte zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta, owocuje kolejnymi z sukcesem zakończonymi, spotkaniami biznesowymi organizowanymi w naszym lokalu.

Nasze atuty to wyśmienita kuchnia, nowoczesny wystrój sal, profesjonalna obsługa jak również doradztwo w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych zdobyte w ciągu dwudziestu lat pracy.

 

 


Dla dzieci

Sala Bankietowa posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką. Jest to królestwo najmłodszych, miejsce wypełnione zabawkami i atrakcjami, które zapewnią dzieciom rozrywkę i wspaniałą zabawę.

 

OFerta

Sala Bankietowa HERBOWA to idealna propozycja dla poszukujących miejsca w celu zorganizowania własnego przyjęcia weselnego, 18 urodzin, chrztu lub komunii. Zaaranżowana w nowoczesnym stylu oraz wyposażona w odpowiednie akcesoria sala jest doskonałym rozwiązaniem dla planujących konferencje, szkolenia czy biznesowe spotkania.

Proponujemy:

Przyjęcia urodzinowe, jubileusze, komunie, chrzciny, bankiety, kolacje firmowe, eventy, przedstawienia oraz koncerty.

 

Kontakt Z NAMI

Rezerwacja: +48 602 188 355 lub +48 602 760 881